TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
 
Zafer Çapkın Kına Organizasyon > Kına organizasyon  > En Çok Tercih Edilen Kına Konseptleri
kına organizasyon yeni trendler

En Çok Tercih Edilen Kına Konseptleri

Kına Organizasyon Paketleri Ve En Çok Tercih Edilen Konseptler

Düğün öncesinde kız tarafının geçirdiği en önemli gündür. Kına gecesi gününde aynı düğünde olduğu gibi oldukça şık olunmak istenir. Düğün öncesinde olduğundan dolayı stres atma günü olarak da düşünebilirsiniz. Kına organizasyon şirketlerine olan talep giderek artmasından ve gerçekten eğlenceli olmasından dolayı herkesin beğenisine yönelik farklı farklı kına konseptleri ortaya çıkmaktadır. Birbirinden güzel ve birbirinden eğlenceli konseptler ortaya çıkmaktadır. Herkesin kendine daha yakın gördüğü konseptler mevcuttur. En çok tercih edilen ve uygulanan konseptler şu şekildedir;

Roman Konseptli Kına Gecesi

Kendini roman müziklerine daha yakın hisseden ve bu müziklerden zevk alan kişilerin tercih ettiği kına gecesi konseptidir. Aynı zamanda roman konseptli kına gecesi kıyafetleri oldukça renkli ve ihtişamlıdır. Müzikleri, kıyafetleri ile ortamı şenlendirerek farklı bir kına gecesi geçirebilirsiniz. Bu organizasyon kıyafetlerinde genel olarak dikkat çekici renkler göz önünde olmakla birlikte mor, açık pembe, fuşya, turuncu gibi renkler hakimdir. Dilerseniz gelen sevdiklerinize roman konseptini yansıtan shakira kemerlerinden dağıtarak eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Hint Konseptli Kına Gecesi

En fazla tercih edilen konseptler arasında yer alan Hint kına gecesi konsepti oldukça tercih edilen bir organizasyondur. Kına organizasyon şirketi İzmir beldesinde de kullanılan bu konsept herkes tarafından sevilmektedir. Doğu bölgesinde bir prenses olmak isterseniz bu konsepti tercih edebilirsiniz. Hem oldukça farklı olan kıyafet ve müzik konusunda bile klasiklerden uzak olan Hint kına konsepti ile normalden daha farklı bir gün geçirebilirsiniz. Kıyafet tercihleri arasında genellikle sarı tonlarında bir kıyafet tercih edilmektedir. Sizler hangi renge kendinizi daha yakın hissediyor iseniz o rengi seçebilirsiniz. Aynı zamanda Hint aksesuarları arasında altın renkleri daha fazla ön planda olmaktadır. Dilerseniz ekstra olarak Hint kınası yaptırabilirsiniz. Çıkış şarkısında Hint parçalarından birisini kullanarak gelen misafirlerinizin karşısına çıkabilirsiniz

Osmanlı Konseptli Kına Gecesi

Yıllardır sürekli olarak herkes tarafından tercih edilen bu konsept oldukça moda olan bir konsepttir. Kıyafet seçimlerini iddialı isteyen ve ağır müzikler sevenlerin tercih etmiş olduğu bu konseptte kıyafet seçimi olarak işlemeli modeller ön plandadır. Kıyafet renk tercihlerinde ise genellikle bordo, lacivert, kadife ve altın varaklı olan renkler kullanılır. Kına tahtında ise yine altın renklerinin bir arada olduğu bir taht hazırlanır. Sizlerin değerli sevdiklerine ise nedime olarak kaftanlardan takdim edilir ve kına yakılırken nedimeleriniz bu kıyafetlerden kullanır.

Kına Organizasyon Paketleri İle Hayalinizde Ki Kına Gecesini Geçirin

Birbirinden eğlenceli kına gecesi organizasyonları mevcuttur. Sizlerin zevki ile bağdaşan kına gecesi organizasyonlarından herhangi birini seçerek muhteşem bir gün geçirebilirsiniz. Dilerseniz İzmir kına organizasyonu firmamız üzerinden bu hizmeti alabilirsiniz. Sizler için derlenen birbirinden farklı konseptleri uygulayabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

WhatsApp chat