TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
 
Zafer Çapkın Kına Organizasyon > Gelinlik Kiralama

İzmir Gelinlik Kiralama ve Kına organizasyon

İzmirde yine bir ilki gerçekleştiriyoruz. Siz gelinlerimize 3 yıldır bindallı, kaftan kiralama hizmeti veren şirketimiz 2017 itibari ile gelinlik kiralama hizmetini ekledik. Daha önce yapmak isteyenler oldu tabiki ama satın alma fiyatına kiralama gibi bir niyetleri oluştu. Biz ise size en iyi ve o yılın modası olan gelinlikleri satın alma ücretinin yarı ücreti gibi uygun rakamlara  kiralama hizmeti vermekteyiz.

Evet gelinlik bir bayan için önemli bir giysidir. Fakat hepimizin ailesinde bir yerde eskiyen gelinlikleri görmekteyiz. Düğün masrafları arasında yüksek bütçeye sahip olan bu kalemi kiralama talepleri üzerine sizinde isteğinizle bu sektöre girmiş bulunuyoruz.

En iyi gelinliği, en uygun bütçeye, en güzel gününüzde giymek sizin elinizde.

İlk olarak 20 civarı gelinlik modelimiz siz gelin hanımları çankayadaki ofisimizde beklemektedir. Gün geçtikçede artan modellerimiz ile en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Ayrıca kendi üretimimiz olan modellerin uygun fiyat ile satışıda mevcuttur. Detaylar için iletişim bölümündeki irtibat numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tesettürlü  gelinlik modelleri, avrupa tarzı modeller, ağır işlemeli modeller gibi bir çok seçenek vardır.

Gelinlik kiralamalar 3 günlük olarak fiyatlanmaktadır. İstediğiniz gün ofisimizden kuru temizlemesi yapılmış olarak teslim alıyor ve 3 gün sonra kuru temizleme yaptırmadan geri bize getiriyorsunuz.

Kiralama İçeriği

Nasıl Çalışır?

Randevu ile gelinlik denemeye gelebilirsiniz.
Deneme kısmında makyajsız olmanız gerekmektedir.
Deneme süreniz 2 saattir. Bu süreçte istediğiniz gelinlik adedini deneyebilirsiniz.

Denemeden sonra istediğiniz gelinlik için sizinle sözleşme imzalıyoruz ve kapora ödemesi yapıyorsunuz. Teslim alacağınız güne 1 ay kala tekrar son deneme için sizi ofisimize davet ediyoruz. Herhangi bir beden değişikliği olması durumunda müdahale ediyoruz. Teslim gününde kalan kiralama bakiyenizi tamamlıyarak gelinliğinizi teslim alıyorsunuz ve 3 gün sonra geri getiriyorsunuz.

Randevu için:
0232 484 00 23
0532 134 08 98 ( Gsm & Whatsapp ) bilgi alabilirsiniz.

İzmir Kına Organizasyon Hizmetlerimizi de inceleyebilir telefon veya ofisimzi ziyaret edip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kına Organizasyon Paketlerimizi İnceleyin!!!

 

Şimdiden kına gecenizde iyi eğlenceler. Evliliğinizde mutluluklar dileriz.

WhatsApp chat