TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
 
Zafer Çapkın Kına Organizasyon > Kına organizasyon  > Kaftan Kiralama  > Kına Gecesi İçin Kaftan Kiralama
kina gecesi için kaftan kiralama

Kına Gecesi İçin Kaftan Kiralama

İzmir’de  Kaftan Kiralama

Genç kızların en büyük hayali düğün ve kına gecelerinde büyüleyici bir güzellik ile dünya evine girmektir. Düğünde bembeyaz gelinlik içerisinde bir kuğu gibi güzel olan genç kızımız kına gecesinde de harika bir kaftan ile büyüleyici bir güzellik sergilemek ister. Kına gecelerinin özel kıyafeti olan kaftan Osmanlı figürleri ile işlenmiş otantik bir kıyafettir. Farklı renk ve modellerde üretilen kaftan çeşitleri her genç kızın zevkine hitap eder tarzdadır. Düğün masraflı bir organizasyon olacağından genellikle kınada giyilecek kaftan kiralanmaktadır. Kumaşının kalitesine, kaftan üzerindeki işleme ve motiflerin ağırlığına göre fiyatları değişen kaftan modelleri vardır. Kiralık kaftan İzmir ilindeki organizasyon firmalarında uygun fiyatlarla kiralanmaktadır.

kina-gecesi-organizasyonu-alsancak-300x225 Kına Gecesi İçin Kaftan Kiralama

kina-gecesi-organizasyonu

Gelin adayının zevkine uygun model ve renklerdeki kaftanlar büyüleyici güzelliktedir. Kına gecesi organizasyonlarının vazgeçilmez giysisi kaftanlar genç kızların vazgeçilmez kına kıyafetidir.

Osmanlı Figürleri İle Kaftan Modelleri

Kına gecelerinin vazgeçilmez giysisi haline gelen kaftanlar farklı renk ve modelleri ile göz dolduruyor. Kaftan üzerine işlenen figür ve motifler Osmanlı Sultanlarının kıyafetleri ile birebir aynıdır. Osmanlı Saraylarındaki eğlenceler gibi harika bir kına gecesi için gelin adayları kına gecelerinde kaftan giymeyi tercih ediyorlar. Kına geceniz için kaftan kiraladığınızda kaftan ile birlikte tüm aparatları da beraberinde verilmektedir. Kına Gecesi İçin Kaftan Kiralama seti içerisinde şu malzemeler bulunmaktadır:
*Kaftan,
*İç elbise (isteğe bağlı tesettüre uygun olabiliyor)
*Başlık,
*Kolye,
*Kemer,
*Özel taş işlemeli yüz örtüsü,
*Gelin el çiçeği,
*Tarlatan.

Bu set içerisinde yer alan tüm malzemeler gelin adayı için gereklidir. Kaftan kiralandığında tüm bu aksesuarları da alıyor olmanız sizin için bir avantajdır. Kaftanınız ile uyumlu yüz örtüsü, çiçek, kolye gibi aksesuarlarınız her biri birlikte güzel bir kombin olacaktır.

kiralik-kaftan-711-225x300 Kına Gecesi İçin Kaftan Kiralama

kiralik-kaftan

Kına Gecesi İçin En Güzel Kıyafettir Kaftan

Kına geceleri artık genellikle kına organizasyonu yapan firmalar ile hazırlanmaktadır. Kına konsepti saray eğlencelerini andıran Osmanlı izlerini taşımaktadır. Bu nedenle de en uygun gelin kıyafeti kaftan olmaktadır. Kaftan bir iç elbise üzerine giyilen elbiseyi bütünleyen önü açık uzun ceket tarzı bir kıyafettir. Kaftanın özelliği parlak saten kumaş üzerine yapılan işlemelerdir. İnci ve renkli parlak taşlarla işlenen harika motifler giysiye oldukça gösterişli bir hava katmaktadır. Değişik motifler şeklinde işlenen taşlar parlaklığı ile adeta göz alıcıdır. Kollar omza oturan ve dirsekten valonlu, pelerin gibi açılan tüller ile süslenmiştir. Kiralık kaftan İzmir ilinde çok harika kaftan çeşitlerini bulabilirsiniz.

En Güzel Kaftan Kiralama Firması

Kına gecesi için kaftan kiralama hizmeti istiyorsanız en yeni kaftan modellerini kiralık kaftan İzmir şehri için sitemizin kaftan kiralama menümüzden inceleyebilirsiniz. En güzel motiflerle işlenmiş birbirinden güzel kaftan modellerini bu sitede bulabilirsiniz. Kaliteli kumaş ve taşlar ile bezenmiş kaftan modelleri uygun fiyatlarla kiralanmaktadır.

WhatsApp chat