TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
 
Zafer Çapkın Kına Organizasyon > Genel  > Kına Mekânı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?
kına mekanı seçimi

Kına Mekânı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evliliğe adım adım yaklaşırken, gelin adaylarını en az düğünü kadar heyecanlandıran bir diğer organizasyondur kına gecesidir. Geleneksel “hem ağlarım hem giderim” düşüncesinin yaşatıldığı bu özel gece için her ayrıntıyı büyük bir özenle düşünülerek, planlanır.

Hüznün ve mutluluğun bir arada olduğu kına gecesiyle ilgili hazırlıkları yaparken, kişileri en çok telaşlandıran konulardan biri de mekân seçimidir. Çünkü kına organizasyon için mekân seçerken gözden kaçan bir ayrıntı olursa, telafisi mümkün olmayan sorunlarla karşılaşılabilinir.

kina-organizasyon-makani Kına Mekânı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?
kına organizasyon makanı

Kına gecesinde seçilecek mekân kına gecesi ile ilgili birçok detayı yakından ilgilendirir. Mekân seçimi, kına gecesinin konseptinden giyilecek kaftanın seçimine, müziklerden dans grubuna kadar her bir detayı yakından etkiler.

Kına Gecesi Mekânı Nasıl Seçilir? Nelere Dikkat Edilir?

Bir ömür boyu mutlu bir şekilde hatırlamak istenilen bu gecenin kusursuz olması için bütün adımların dikkatle atılması büyük önem taşımaktadır. Bu açıdan mekân seçimi sırasında bazı noktalara dikkat etmek önemlidir.

  • Mekân seçiminde maliyet de önemli bir unsurdur. Her şeyin mükemmel olmasını isterken, maliyet de çok önemlidir. Ancak düşük fiyatı ve iyi kaliteyi bir arada bulmak bazen çok zor olmaktadır. Bu açıdan profesyonel bir kına firması size hem bütçenize uygun maliyetlerle istediğiniz mekânı sağlarken kaliteyi de ayağınıza getiri.
  • Kına mekânı seçiminde en önemli konulardan biri de kına gecesinin konseptidir. Konsepte uygun mekân seçilmeli ve seçilen mekânda gerekli olan düzenlemeler yapılmalıdır.
  • Mekân kirasına nelerin dâhil olduğuna dikkat edilmelidir. Bazı mekânlar birçok hizmeti kiraya ek olarak müşterilerine sunmaktadır. Eğer bu konuda eksik bilgiye sahip olunursa, bilmeden ekstra maliyet oluşturulacak hizmetler başka yerlerden alınabilir.
  • Mekânda oyun oynanacak alanın genişliği de kına gecesinin eğlenceli geçmesi için önemlidir.
  • Mekânın havalandırma ve ses sitemine dikkat edilmelidir. Ayrıca tuvaletlerin sayısı, mekândaki personel sayısı ve gelin adayının hazırlanacağı oda da seçimde dikkat edilmesi gereken unsurlardır.

Kına gecesi mekân seçimi sonrası, giyilecek kaftanın seçimini de önemlidir. Küçük mekânlarda giyilecek kaftanlar ile büyük mekânlarda giyilecek kaftanların tarzı da ayrı olur.

Bütün bu ayrıntılar fazlasıyla dikkat ve özen gerektirir. İzmir’in en eski ve donanımlı kına organizasyon firması olarak çok geniş portföyümüz ile her konsepte uygun mekân seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Bütçeniz ne kadar olursa olsun mutlaka unutulmaz bir kına gecesi mekânı seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

WhatsApp chat