TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
 
Zafer Çapkın Kına Organizasyon > Kına organizasyon  > Kına Organizasyonlarında Yeni Trendler Nelerdir?
kına organizasyon yeni trendler

Kına Organizasyonlarında Yeni Trendler Nelerdir?

Kına Organizasyon 2019 Trendlerleri

Kına organizasyonu bilindiği gibi düğün hazırlıkları içerisinde olan kişilerin ihtiyaçlarını ve hayallerini gerçekleştiren, kına sahibinin düşünemediği alanda sürekli yenilikçi hareket eden tecrübeli firmaların sunduğu hizmetlerdir. Her geçen gün üzerine bir yenisini daha eklediği konseptlerle hem düğün sahiplerini hem de düğüne gelen misafirleri memnun edebiliyor. Özellikle kına gecesi organizasyonlarında yaygın olarak görülmeye başlayan dans ekipleri, geceye farklı bir hava katabiliyor. Geleneklerine bağlı kültürlerde hamam sefasına kadar detaya inen kına gecesi organizatörleri gelinin mutlu anlar yaşamasına ortak olmaya devam ediyor. İzmir kına organizasyonu yöresel olarak bakıldığında eski kına gecelerinin havasını yaşarken giderek modernleşen kesimde ise hayallerinde ki düğünü yaşamak için şık ve tasarım zengini mekânların dans ekipleriyle gece şenlendirilebiliyor.

Kına İçin Hangi Detaylar Dikkat Çekiyor?

Kına tahtının üzerinde salona giriş yapan gelin, at üzerinde salona giriş yapan gelin, cariyeler eşliğinde oyun oynayarak salona giriş yapan gelin ve başından aşağı gül yağdırarak salona giriş yapan gelin derken daha pek çok kına konseptine yer veren organizasyon şirketleri, mekan seçimi yaparken de son yılların en trend mekanları arasından seçim yaparak bu özel gecesini mutlu bir şekilde geçirebiliyor. Mekânın kapasitesinden, çeşidine ve fiyatlarına kadar yardımcı olmaya çalışan şirketler gelin ve damat için daha pek çok ayrıntıya dikkat ederek evlilikten önce atılması gereken adımların ağırlıklı olarak hangi yönde ilerlemesi gerektiği konusunda düğün sahiplerine destek olabiliyor.

Kına Gecesinde Düzenlenen Konseptler

Kına organizasyonu yapan şirketler son yıllarda dikkat çeken damat etrafında dönerek oynayan gelinin testi kırma merasimiyle kınayı başlatıyor. Yine son yılların yeni trendlerinden olan nedimeler, gelin ile birlikte salona giriş yapabiliyor. Birbirinden farklı konseptlere öncelik veren firmalar şık ve etkileyici giriş yapabilmek için yeni trendler uygulanarak nişan veya kına gecesi daha görkemli bir hale getirilebiliyor. İster açık hava, ister tekne, ister kendi bahçeniz isterseniz şık bir otel, tercihiniz hangi yönde olursa olsun kına geceniz için seçebileceğiniz mekânlar hazırlık aşamasında düğün sahiplerine yardımcı olan organizatörler ile en yeni ve modern görünüme kavuşturularak dikkat çekmeye devam ediyor.

Kına Organizasyon Şirketimize Yolunuz Düşerse

Kına gecesi kına yakma geleneğiyle başlayarak ilerleyen saatlerde daha modern bir görünüme kavuşabiliyor. Her türlü geleneği devam ettiren, eski kına gecelerine göre daha modern görünüme kavuşturulabilen çalışmalarda detaylara ayrıntılı bir şekilde yer veren firmamız ile iletişim kurabilmek için kına organizasyon şirketi İzmir diyerek arama yapmanız yeterli olabilecektir. Sizin için zaten özel olan bu geceyi daha kolay hale getiren sıkıntı stres yaşamadan misafirlerinizin yeterince eğlenmesini, memnun ayrılmasını sağlayan firmamıza ulaşarak düğün ve kına organizasyonlarında, davet ve toplantılarda üzerinize binen iş yükünü azaltarak için tercih edebilirsiniz…

 

WhatsApp chat