TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
 
Zafer Çapkın Kına Organizasyon > Kına organizasyon  > Kaftan Kiralama  > Neden Kaftan Kiralama Hizmeti Tercih Ediliyor
izmir kaftan kiralama

Neden Kaftan Kiralama Hizmeti Tercih Ediliyor

Neden Kaftan Kiralama Hizmeti Tercih Ediliyor

Neden kaftan kiralama seçeneği her dönem popülaritesini koruyor? Diye merak edenlerin bilmesi gereken ilk nokta kiralamanın her zaman satın almadan daha avantajlı olma ihtimalidir. Zira bir şeyi kiralamak istendiği an değişiklik yapabilmeyi mümkün kılmaktadır. Buna ek olarak özellikle sadece bir kez giyilecek olan ve bir daha belki de hiçbir zaman eşyalar arasından çıkartılmayacak olan kına gecesi kaftanları bu nedenle %90 oranında kiralanmaktadır. Ayrıca kaftanların gelinlik gibi kadınlar için büyük önem taşımadıkları yapılan istatistiki değerlendirmeler arasında yer almaktadır.

kiralik-kaftan-603-225x300 Neden Kaftan Kiralama Hizmeti Tercih Ediliyor

kiralik-kaftan

Kiralamak Mı Satın Almak Mı Daha Doğru?kafta

Neden kaftan kiralama Daha mantıklı sorusunu daha yakından incelediğimizde gelinlik ile kıyaslanamayacak olan bindallılar yani kaftanlar fiyat olarak da neredeyse bir gelinlik fiyatını bulabilmektedir. Tören sonrasında makul bir amaç uğruna kullanılamayacak olan ve nesiller boyu aktarmak için genel zevklerden çok kişisel zevkler ışığında seçilen kaftanlar bu yönleri ile çok özel elbiseler olsalar da kiralama her zaman ağır basan ihtimal olmaktadır. Zira düğün döneminde oluşan ekonomik yüklere ek olarak yapılan kaftan satın almaları da düğün hazırlığı yapan çift için ekstra yük oluşturmaktadır. Tüm bu sorunların çözümü için kaftan kiralama olanağı müşterilerimize sunulmaktadır.

Kaftanların Son Yıllarda Yaşadığı Değişim

Neden kaftan kiralama Sorusuna cevap sunan firmamız bu hizmeti aynı zamanda uygun fiyata müşterilerine sunmaktadır. Fakat öncelikle kaftan modellerini ve kaftan geleneğini yakından incelemek doğru olacaktır. Kına gecesinde tüm gözlerin gelin üzerinde toplanmasını sağlayan kaftanlar bu yönleri ile hem gelin için hem de gelinin ailesi için hem de Türk örf ve adetleri için büyük önem taşımaktadır. Törenlerde gelinin ışıldamasını yansıtan elbiselerin pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Fakat bu modeller işlemeleri tasarımları göz önünde bulundurulduğunda oldukça pahalı olması yanı sıra oluşan en ufak bir sorun ya da düğünün gecikmesi ya da tam istenen modelin hazırlanmasının gecikmesi nedeni ile törene yetişemeyebilir. Bu noktada hizmetinize talip olan firmamız dilediğiniz kaftan modelini sizlere en uygun fiyatlarla kiralama ayrıcalığı ile sunuyor.

Kaftan Kiralamadan Önce Dikkat Edin

Neden kaftan kiralama? Alanında hizmet veren firmamız ayrıca sizler için birçok öneride bulunuyor. Bu öneriler arasında kaftan seçiminin düğünden minimum 3 gün maksimum 10 gün öncesinde yapılmasını öneriyor. Zira olası kilo değişimlerinde tam olarak üzerinize oturan model ve beden uyumunuzun değişmemesi için bu aralıklarda kaftan seçimi yapmak size büyük avantaj sağlayacaktır. Ayrıca seçtiğiniz kaftan sizler için küçük detaylar ile değişimler gerektirebilir. Söz konusu değişikliklerin yetişmesi için de kaftan seçimini son güne bırakmamak doğru olacaktır.
Kaftan koleksiyonumuzda yer alan bütün elbiseler son derece hijyenik koşullar altında temizlenmiş olup bir çok model daha önce hiç kiralanmamış ve özel üretimlerdir.

WhatsApp chat