TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
 

Dj Hizmetimiz

İzmir Dj;

Son dönemlerde büyük maliyetli orkestralar veya Standart org çalan abiler ve onların kurtulamadığımız davulcularının yerini dj ve perküsyon ile eğlenmeyi tercih ediyoruz.

Ekran-Resmi-2018-02-08-21.55.36-300x168 Dj Hizmetimiz

izmir bayan dj

Kına gecesi, düğün, nişan, balo, mezuniyet törenleri, ev partileri, bekarlığa veda partileri, after parti, villa partileri, doğum günü organizasyonları, kokteyl, bayi toplantıları, şirket yemekleri ve benzer organizasyonlarınızda bayan veya erkek dj hizmeti vermekteyiz. .Türkçe ve yabancı olmak üzere her tarz ve bölgeye ait geniş müzik arşivimiz ile sizlerle beraber oluyoruz.

Her bütçeye uygun 15’ten fazla dj imiz ile özel günlerinizde sizinle beraber eğlenmek için heycanlanmaktayız. Birbirinden tecrübeli dj lerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bize https://zafercapkinkinaorganizasyon.com/iletisim/ iletişim linkinden ulaşabilirsiniz.

Dj hizmetimiz tüm ege bölgesine hizmet vermekteyiz.

Dj Hizmeti Ücretlendirme :

2021 yılı için ;

Bayan Kına dj + Beyaz Ledli Davul (Geniş, Güncel – Yerli, Yabancı Playlist + Ön Görüşme) : 500TL

Bayan dj + Ses-Müzik Sistemi + Beyaz Ledli Davul (Geniş, Güncel – Yerli, Yabancı Playlist + Ön Görüşme) : 1.250TL

Dj Semih + Dj seti + (Geniş, Güncel – Yerli, Yabancı Playlist + Ön Görüşme) : 1.250TL

Dj Semih + Dj seti + Ses-Müzik Sistemi + (Geniş, Güncel – Yerli, Yabancı Playlist + Ön Görüşme) : 2.000TL

Dj Can ÇALIŞKAN + Dj seti + (Geniş, Güncel – Yerli, Yabancı Playlist + Ön Görüşme) : 1.250TL

Dj Can ÇALIŞKAN + Dj seti + Ses-Müzik Sistemi + (Geniş, Güncel – Yerli, Yabancı Playlist + Ön Görüşme) : 2.000TL

*Dj Hizmeti izmir 2021 fiyat listesidir.

İzmir Bayan Dj:

Özellikle bayan bayana olan eğlencelerde tercih edilen bayan dj lerimiz size yüksek eğlence vaat etmektedir. 6 yıllık tecrübemiz ile yetiştirdiğimiz bayan dj lerimiz sizlere unutulmaz geceler yaşattıklarını kanıtlamışlardır 🙂

İzmir Erkek Dj:

Kendi kadromuzda bulunan ve izmirin en iyi dj lerinide bünyesine dahil eden şirketimiz bu konuda izmirde en geniş kadroya sahiptir.

Ekran-Resmi-2018-02-08-21.55.12-300x169 Dj Hizmetimiz

izmir kına dj

 

dj Ekipman;

Dj hizmet sunumumuzda dj lerimiz bilgisayar veya setup’ları ile mekanınıza gelmekteler. Bunun yanında ihtiyacınız olduğu takdirde ses sistemleri, ışık showları, sis makineleri gibi istiyeceğiniz ekipmanlarda şirketimizin demirbaş listesinde bulunmaktadır. Kısacası sizin ihtiyacınız olan tüm ekipmanlarımız ile sizin hizmetinizdeyiz.

Ekran-Resmi-2018-01-03-15.12.04-300x169 Dj Hizmetimiz

izmir dj

Nasıl Çalışırız;

Organizasyon gününüzden 3 gün önce ekibimizden istediğiniz dj arkadaşımız sizi telefon ile aramaktadır. Kendini tanıttıktan sonra sizin isteklerinizi, favori tarz veya şarkılarınızı, yasaklı şarkılarınızı, nasıl bir gece istediğinizi sorarlar. İsterseniz ofisimizde ön toplantı alabiliriz.

Planlanan organizasyon saatinden 3 saat önce organizasyon alanında oluyoruz. 1 saat gibi bir sürede kurulum, hazırlık ve check soundlarımızı yapıyoruz. Organizasyon saatine 2 saat kala son detaylar için siz veya organizasyon yetkilisi ile son toplantı alıyoruz ve hazırlıklarımız tamamlanıyor.

Misafir etkisinde kalmayan, sizin istekleriniz çerçevesinde bir gece yaratan ekibimiz güncel ve geniş müzik arşivi ile anlık taleplerinizi %99 oranında yerine getirme kabiliyetine sahiptir.

Planlanan organizasyon bitiş saatine kadar deskten ayrılmamaktayız. En önemli ama detayların başında gelen bahşiş bizim için önemsizdir.. Misafirleriniz bu konuda rahatsız edilmemektedir.

Dj performansı sunan ekibimiz siz istediğiniz taktirde anons yapmaktadır. Düğün, Kına gibi geleneksel gecelerde aile oynama anonsları istediğiniz taktirde yapılmaktadır.

Özel günlerde en önemli unsur olan müzik ve eğlencenizi şansa bırakmıyoruz. Sizin ve misafirlerinizin mutlu olması için çalışan ekibimiz %99 Mutluluk oranı ile hizmet vermektedir.

Ücret kısmı ise seçeceğiniz dj, ses müzik sistemi, ekipman gibi seçenekler ile değişim göstermektedir. Sözleşme anında %25 kapora almaktayız. Kalanı organizasyon günü yetkili ekip arkadaşımıza ödeyebilirsiniz.

izmir kına dj, kına dj izmir, izmir bayan dj Hizmetleri

Diğer Hizmetler

 

 

 

 

İlginize şimdiden teşekkür ederiz. Birlikte eğlenmek dileğiyle…

WhatsApp chat