TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
kaftan kiralama hizmeti

Kaftan Kiralama İzmir

Kaftan kiralama İzmir de de oldukça popüler olan seçimler arasında yer alıyor. Çünkü kiralamanın satın almaya karşı olan avantajları daha fazla. Fakat önce kaftan geleneğinin öğrenilmesi kına gecelerinde kaftan giymenin öneminin anlaşılması için daha faydalı olacaktır.

kina-gecesi-organizasyonu-1-300x208 Kaftan Kiralama İzmir

kina-gecesi-organizasyonu

Kaftanlar Türk ulusunda olduğu gibi dünya da bu tür düğün organizasyonlarının olduğu bütün uluslarda sıkça karşımıza çıkan elbiselerdir. Kaftan üzerinde süslemeleri desenleri ulusa özgü işlemeleri olan kısaca gelin olacak bayanın örf ve adetlerini tam olarak yansıtan kıyafetler olarak tanımlanabilir. Ayrıca elbisenin bu denli ışıltılı olması da kına gecesinde tüm ilginin gelin üzerinde toplanmasını sağlayacaktır.

Kaftan Satın Almak Mı? Daha Avantajlı Yoksa Kaftan Kiralama Mı?

Kaftan kiralama İzmir için oldukça önemlidir. Zira şehir geleneklere son derece bağlı olmakla birlikte ışıltılı elbiseleri seven kadınların yoğunlukta olduğu bir bölgedir. Bu nedenle düğün öncesi yapılan kına gecelerinde kaftan mutlaka yer alması gereken kıyafet olarak öne çıkmaktadır. Kaftanların bu kadar çok talep görmesi bu sektörü başlı başına ticari bir ağa dönüştürmüştür. Fakat gelinlik ile kıyaslandığında kaftanların kiralanması çok daha mantıklı olacaktır. Zira düğünde gelinlik bir anı olarak saklanmak istense de kaftan bu kadar akılda kalan bir elbise olmayacaktır. Kına gecesi organizasyonlarının bayanlar arasında olduğu düşünüldüğünde bu şıklık yarışında kaftan giymiş gelinin mutlaka birkaç puan öne çıkacağı garanti olmaktadır.

kaftan-kiralama-izmir-300x225 Kaftan Kiralama İzmir

kaftan-kiralama-izmir

Kaftan Kiralamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaftan kiralama İzmir ilinde bu alanda yeterli bilgi birikime sahip olmayan eller tarafından el atılan sektörlerden biridir. Fakat firmamız 100 yıllık gelenekler ve aile etiği ile ürettiği her kaftanı elle dikerek müşterilerine sunmaktadır. Bu nedenle Türk halkının beden ölçülerine en uygun kaftanlar çok rahatlıkla firmamızdan temin edilebilmektedir. Kiralık kaftan almadan önce dikkat edilmesi gerekilen hijyen ve deformasyon özellikleri mutlaka firmamız tarafından dikkatle incelenmektedir.

Kaftan ve Kına Gecesinde En Doğru Seçim İçin Profesyonellik Şart

Kaftan kiralama İzmir söz konusu olduğu zaman her detayın büyük önemle gözden geçirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle firmamız sırf bu alanda stilistler ve modelleme uzmanları ile profesyonel bir çalışma içerisinde yer almaktadır. Kaftan kiralama için ödenecek ücretler göz önünde bulundurulduğunda satın almak yöntemi ile kıyaslanamayacak kadar uygun fiyatlar ile bu hizmeti almak mümkün olmaktadır. Firmamız en mutlu gününüze yani düğününüze giden yolda hem aile bütçenizi sarsmayan hem de kına gecesinde sizin ışıldamanızı sağlayacak en özel ve kaliteli elbiseleri seçkin kumaşlar kullanarak sizler için dizayn etmektedir. Kına gecesinden mutlaka bir hafta önce firmamız ile iletişime geçmeniz elbisenizde muhtemel düzeltmelerin yapılması ve törene yetişmesi için önemli rol oynayacaktır.

WhatsApp chat