TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
 

Kına Organizasyon Paketi

Zafer Çapkın Kına Organizasyon > Kına Organizasyon Paketi

Kına Organizasyon Paketimiz

Merhaba sevgili gelinlerimiz ve gelin adaylarımız.

İzmir Kına Organizasyon Zafer ÇAPKIN olarak İzmir başta olmak üzere tüm ege bölgesine 7 yıldır sadece kına organizasyonu yaparak hizmet vermekteyiz. İzmir’in ilk kına organizasyon ekibi olarak 2011 yılında çıktığımız bu yolda birçok hizmet dahil oldu. Yılların tecrübesi ile 7 yılda 3.000’den fazla gelin arkadaşımızı tanıdık. Siz gelinlerimizin kına geceleriniz için istekleri benzer nitelikte olduğunu gözlemledik. Tek tek hizmet sunumu yapıp size daha yüksek bütçeler yerine Kına organizasyon paketlerimizi oluşturarak size daha iyi hizmet vermeyi hedefledik.

Kına organizasyon paketleri neden var?

Zafer ÇAPKIN Kına Organizasyon olarak tecrübelerimiz neticesinde oluşturulan paketlerimiz ilk olarak size yönlendirmede bulunmakta. Örneğin Standart kına organizasyon paketimiz kına gecesini düğün salonu veya bir mekan’da yapacak gelinlerimiz için uygunken, Garden Kına Organizasyon Paketimiz ise kına gecesini bahçesinde yapacak gelinlerimiz için tasarlanmıştır. Sizin için ortalama 7 ayrı paket ile hizmet vermekteyiz. Paketlerimiz içinde eksiltme ya da ekleme yapılmakta olup, isterseniz kendi kına organizasyon paketinizde oluşturabilirsiniz.

Kına organizasyon paketi seçmemin avantajı nedir?

Siz hayatınızda 1 kez biz ise senede 700’den fazla kına gecesi yapıyoruz J Genel isteklerinizi gruplayıp paket oluşturuyoruz. Bu listede yazanları tek tek alsanız daha yüksek bütçeler sunmaktayız. Kına Organizasyon Paketi seçtiğiniz takdirde bize ödeyeceğiniz bütçe daha düşük olacaktır.

Neden Kına Organizasyon Firması ile Çalışayım?

Paketlerimiz 1.500TL’den başlamakta ve içinde tüm kına malzemeleri bulunmakta (Ortalama 20 farklı ürün). Söyle düşünelim. Organizasyon firması yok. Kaftan satın almanız gerekli en az ödeyeceğiniz rakam 1.500TL ve o kaftan sandığınızda eskiyecek. Düğün sürecinde yüksek masrafları da göz ününde bulundurarak İzmir Kına Organizasyon lüks değil ihtiyaçtır.

Zafer ÇAPKIN Kına Organizasyon ile Çalışmanız için Çok neden var !

7 yılda 3.000’den fazla kına tecrübesi, devamlı güncellenen gösterişli kına organizasyonları, en profesyonel ekip, avantajlı mekan dahil paketleri, hizmet-kalite- fiyat uyumu, İzmir’in ilk kına ekibi, 120 kişilik geniş ekip, İzmir’in en güvenilir kına organizasyon firması, güler yüzlü hizmet, en geniş kına organizasyon paket seçenekleri ve daha fazlası.

Umarız bu makalemiz sizin kına organizasyon paketleri ve bizi tanımanız için faydalı bir yazı olmuştur. Şimdiden gerçekleştireceğiniz evliliğinizde mutluluklar, kına gecenizde bizimle eğlenmeniz dileğiyle.


Diğer Kına Organizasyon Paketlerimizi İnceleyin!

Mekan Dahil Paketimiz

WhatsApp chat