TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
izmir kına tahti kiralama

Kına Tahtı Kiralama

Kına Tahtı Kiralama Hizmeti Nedir Neden Tercih Edilir?

Profesyonel ekibimiz ile birlikte kına organizasyonlarını başarılı olarak yürüten bir firma olmaktayız. Bu noktada organizasyon işi, emek ve özen isteyen bir hizmet modeli olduğu için bu çerçevede kaliteli olarak hizmet sağlayan bir firma olmaktayız. Bu noktada bir kına tahtı kiralama hizmeti de gelinler tarafından talep gören hizmet modelimiz olmaktadır. Kaliteli taht modelli saraylara layık gelinlerimiz için kiralanabilmektedir. Sizde bu hizmetimiz hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilmek adına iletişim numaralarımızdan bizlere doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz. Ve bu şekilde aklınızda oluşan taht kiralama soruları için yanıt bulabilirsiniz.

Eğlenceli İzmir Kına Organizasyonu Firması

Eğlenceli İzmir kına organizasyonu sağlayan firmamız, en eğlenceli olan gününüze eşlik ederek unutulmaz dakikalar yaşamanızı sağlamaktadır. Bu anlamda son zamanlarda trend olan bu organizasyon hizmetleri, genç kızlar tarafından yoğun olarak ilgi görmektedir. Bu anlamda sizde bu trend olan kiralama hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilmek adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli organizasyon kiralama hizmeti sunduğumuz İzmir eğlence firmamız, profesyonel dansçı kadrosu ile birlikte hizmet vermektedir. Kına günlerine olmazsa olmaz bir dekor olarak tercih edilen kına tahtı, göze hitap eden motiflerde bulunur. Bu taht ile o gecenin yıldızı olan gelinlerimiz unutulmaz eğlenceli popüler müzikler ile birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilmektedir. Maliyet bakımından bu taht modellerinin kiralama ücretleri, kalitesine ve tercih edilen modele göre değişkenlik göstermektedir. Alanında uzman çalışan kadromuz bu konuda da sizlere yardımcı olacaktır.

Kına Organizasyonu Aranan İsmi

Kına organizasyonu hizmetini kaliteli ve profesyonel olarak sağlayan firmamızda, trend pop şarkıları bulunur. Bu son zamanların trend olan parçaları, organizasyon esnasında en sonda ya da gelinlerimizin isteğine göre başta çalmaktadır. Bu taht modellerinin kurulumunda da yine firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Bu noktada taht modellerinin kurulum işlemleri ve diğer dekor ürünlerinin düğün salonuna kurulum işlemleri tarafımızca karşılanmaktadır. Sizde bu özel gününüzü daha anlamlı hale getirmek için özen ve emek verdiğimiz organizasyonlarımız ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Popüler Kına Organizasyon Şirketi İzmir  

Kına organizasyon şirketi İzmir olarak popüler hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet sağlamaktayız. Bu noktada taht kiralama hizmetleri de yine sizler için sunduğumuz paketlerimiz içerisinde bulunmaktadır. Bu anlamda her zaman eğlenceli zaman geçirmek günlük hayat sorunları esnasında mümkün olmayabilir. Ve en özel zamanınız olan kına günlerinde sizi sürekli gülümsetecek özel danslar ile eğlenceli ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu noktada popüler olan İzmir yöresine ait türküler de organizasyon ekibimiz ile sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. İzmir ve çevre yörelerde gelenek olarak uygulanan danslar da tercihinize göre eklenmektedir. Gelinlerimizin kıyafet olarak seçeceği kaftan modelli, kiralama seçeneklerimiz de bulunur. Kaftan modellerinin ek olarak eklenmesi durumunda fiyatta değişir…

WhatsApp chat