TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
 
Zafer Çapkın Kına Organizasyon > Kına organizasyon  > Kaftan Kiralama  > İzmir Kaftan Kiralama Model ve Fiyatları
izmir kaftan kiralama model ve fiyatları

İzmir Kaftan Kiralama Model ve Fiyatları

Kaftan Kiralama İzmir

Genç kızların en büyük hayali olan evlilik arifesindeki kına gecelerinde gelinlerin tatlı telaşlarına yenileri eklenmektedir. Özellikle gelinlik seçimi, kınalık ve kaftan seçimi konusunda büyük bir özen gösterilmektedir. Kına gecelerinde son zamanlarda kabarık gelinliklerin yerini yeni moda, trend kaftan modelleri almıştır. Kına gecesi giyilen kaftanlar satın alınabileceği gibi daha ekonomik olması için kiralanabilir . Bu konu da elbette ki kiralama ve satın alma fiyatları farklılık göstermektedir. Kaftan kiralama yapılacak olan site veya firmalar iyi seçilmeli, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan kişiler tercih edilmelidir. Bu sayede hayallerinizdeki gibi bir kına gecesine ve düğüne sahip olabilirsiniz. Kaftan kiralama İzmir konusunda sizlere firmamız aracılığı ile gerekli yardım ve desteği, hizmeti sağlayabiliriz.

kafran-bindalli-kiralama-264x300 İzmir Kaftan Kiralama Model ve Fiyatları

kafran bindallı kiralama

Kaftan Modelleri ve Kaftan Fiyatları

İzmir’ de Kaftan kiralamada en geniş renk ve model seceneklerine sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Kiralık kaftan modelleri bir hayli çeşitlidir. Bunların kırmızı renkte olanları mevcut olduğu gibi aynı zamanda yeşil, pembe, beyaz, fuşya gibi renklerde üretilen modelleri de mevcuttur. Sizin tarzınız ve sevdiğiniz renkler hangileri ise onu seçerek tercih edebilirsiniz. Kaftan kiralama içerikleri ise merak edilen bir diğer konudur. Kaftan kiralarken içerisinde bulunan parçalar ise şu şekildedir; kaftan, iç elbise, tarlatan, gelin çiçeği, özel işlemeli yüz örtüsü, kemer, kolye, başlık gibi parçalardan oluşmaktadır. Kaftan modelleri ise her geçen sene değişen modaya ayak uydurarak sürekli farklılaşmaktadır. Klasik ve düz modellerin yanı sıra daha ağır ve modern kaftan modelleri de bulunmaktadır. Kaftan kiralama fiyatları ise modelin özelliklerine göre 300-1000 arası değişmektedir. Her bütçeye ve her beğeniye uygun model bulmak mümkündür. Kaftan kiralama İzmir civarında alıcı veya kiralama niyetinde olan kişiler firmalara ulaşarak kaliteli ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirler.

Kaftan kiralama

 Kiralanan kaftanlar firmalar aracılığı ile sizlere kuru temizleme işlemleri yapılmış ve kusursuz olarak paketlenmiş halde gelmektedir. Kaftan kiralamaya karar verdiğinizde ise modeli belirledikten sonra içeriğine eklemeler veya çıkarmalar yapabilirsiniz. Kaftan kiralama İzmir ücretleri değişkenlik gösterebilmektedir. Seçilen modelin özelliklerine, kaç gün kiralanmak istendiğine göre fiyatta farklılıklar olmaktadır. Kaftan kiralama linkinden ihtiyacınıza uygun kaftanlara ulaşabilirsiniz. Hem klasik, hem modern birçok modeli sitemizde bulabilirsiniz. İzmir’de ikamet edip istediği kaftan modelini bulamayan gelin adayları güvenli bir şekilde sitemizden alışveriş yapabilir.

WhatsApp chat