TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
 
Zafer Çapkın Kına Organizasyon > Kına organizasyon  > Kaftan Kiralama  > Kına Organizasyonu Nedir Neden Tercih Edilir?
kına organizasyon trendleri

Kına Organizasyonu Nedir Neden Tercih Edilir?

Kına Organizasyonu Nedir ?

Uzun yıllardır ülkemizde süre gelen kına geleneği her genç kızın hayalidir. Masal gibi bir düğün töreni ve öncesinde eşsiz bir kına gecesi organizasyonu geç kızların ortak hayalidir. Kına gecesinde giyilecek olan kına kıyafetleri en az gelinli kadar önemlidir. Kına geceleri önceki yıllarda gelin adayının evinde kız arkadaşları ile birlikte düzenlediği bir gece iken günümüzde salonlarda bir balo eğlencesi gibi düzenlenen eşsiz bir tören haline gelmiştir. Farklı konseptlerde rengarenk düzenlenen organizasyonlar vardır. Kına gecesinin unutulmaz hatıralar bırakabilmesi için çok ince detaylar düşünülerek hazırlanması gerekir. Bu nedenle eksiksiz bir kına gecesi için organizasyon şirketi ile anlaşmak çok önemlidir. Firmaların sunmuş olduğu farklı konsepte kına paketleri vardır. Bütçenize ve hayalinize uygun olan paketleri seçerek bu özel gecenizi işin uzmanlarına emanet edebilirsiniz.

Kına Organizasyon Firmasının Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Organizasyon şirketleri sizin istekleriniz doğrultusunda kına gecesi hizmeti sunmaktadır. Firmaların verdiği hizmetleri sıralayacak olursak;

1-     Kına organizasyonunun yapılacağı mekana önceden gelerek süslemeleri yapar

2-     Kına gecesi öncesinde eğlence, dans ve kıyafet programlarını yapmak

3-     Kına organizasyonu  için gelen misafirleri kapıda karşılamak

4-     Misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz hoş geldin hediyeleri ya da kına hatıralarını dağıtmak

5-     Yiyecek ve içecek servisi sunmak

6-     Geline kına yakılması ve kına anını fotoğraflamak

7-     Kına için hazırlanan şarkılar ve dansları hazırlamak

8-     Davetlilerden isteyenlere kına yakmak

Kına organizasyon firması sizin tüm ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi yerine getirmek için tüm detaylar ile ilgilenir.

Kına Organizasyon Firması İle Anlaşmanın Avantajları Nelerdir?

Düğün töreni öncesinde yapılan kına organizasyonlarını ilgili firmalara emanet etmenin büyük avantajları vardır. En önemli avantajı sizin için özel olan bu geceyi daha özel bir organizasyon haline getirmesidir. Ömür boyu unutamayacağınız bir gece yaşamanızı sağlayabilir. Düğün sahipleri telaş ve koşturma içerisinde olacağı için aksaklıklar yaşanabilir ve düğünün tadını çıkaramaz. Ancak profesyonel firmalar her ayrıntıyı sizin yerinize düşündüğü için sadece düğünün tadını çıkarmak ile ilgilenebilirsiniz. Organizasyon şirketi ile anlaşmak kına gecesi maliyetinizi en aza indirecektir. Kına malzemeleri maliyetli ürünler olduğu için bu ürünleri almak yerine firma ile anlaşmanız daha avantajlıdır. İzmir kına organizasyonu firmalarının sizlere sunmuş olduğu  avantajlı paketlerden yararlanabilirsiniz.

Kına Gecesi İçin Gereken Malzemeler Nelerdir?

Kına organizasyonun kullanılan malzemeler, kına tepsisi, kına sepeti, tefler, kına tahtı, mekan süslemeleri, minderler, ikramlıklar, bindallı, kaftan, halay mendilleri, mumlar, kına gülleri ve masa sandalye süsleridir. Organizasyon için gereken tüm malzemeleri firma sizin adınıza temin eder. Kına organizasyonu İzmir firması kına için ihtiyacınız olabilecek tüm ekipmanı bünyesinde bulundurmaktadır. Masal gibi bir kına gecesi geçirmek ve en güzel hatıralara sahip olmak için güvenilir ve özverili hizmet veren firmamızdan kına organizasyon hizmetini dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

WhatsApp chat