TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
 
Zafer Çapkın Kına Organizasyon > Kına organizasyon  > Kına Gecesi Organizasyonu
kına gecesi organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyonu İzmir

Evlenecek genç kızlar en büyük hayali güzel bir düğün ve kına gecesidir. Kına gecesi gelin adayları için ömür boyu anıları kalacak özel bir gecedir. Gelin tüm yakın arkadaşları ve aile dostları ile iyi organize edilmiş bir kına gecesinde eğlenmek ister. Kına gecesinin kusursuz ve eğlenceli bir gece olması için gecede yapılacak ikramlardan müzik ekibine her ayrıntının en iyi şekilde düşünülüp organize olması gerekir. Kına gecesinde önemli bir malzemenin eksikliği, düşünülüp yapılması gereken bir ayrıntının unutulmuş olması gibi aksaklıklar kına gecesini mahvedebilir. Bu nedenle artık gelin adayları kına gecesinde her şeyin yolunda gitmesi için kına organizasyonu hazırlayan bir firma ile anlaşarak kusursuz kına gecelerinde eğlenmeyi tercih ediyor. Kına Gecesi Organizasyonu yapan firma kına gecesinde gerekli olacak tüm malzemeleri, süslemeleri, ,ikramları, gelinin kaftanını, gelin tahtını, Show ekiplerini, DJ ekibini, sunum için nedimeleri gibi kına için gerekli her şeyi temin ederek hazırlamaktadır.

kina-gecesi-organizasyonu-izmir-300x208 Kına Gecesi Organizasyonu

kına gecesi organizasyonu izmir

Kına Gecesi İçin Organizasyon Ekibi Neler Yapar?

Kına gecesi organizasyon ekibi kınanın yapılacağı mekanın süslenmesinden kınada dağıtılacak ikramlara kadar her türlü ayrıntıyı düşünüp hazırlamaktadır. Kına Gecesi Organizasyon ekibi ile görüştüğünüzde size farklı kına gecesi paketlerini tanıtacaktır. Sizin isteklerinize en uygun paketi davetli sayınıza ve düğünün yapılacağı yere uygun olarak seçersiniz.  Organizasyon ekibi kına paketi içerisinde yer alan tüm aktiviteleri en iyi şekilde yapar.

Kına Gecesi Paketinde Neler Bulunur?

Kına gecesi için hazırlanan standart bir paketin içerisinde karşılama, kına yakma, hediye dağıtımı ve ikram yapacak üç adet nedime, 1 bayan kına organizatörü, kına tahtı, iki adet anne koltuğu, gelin için özel kaftan, taşlı başlık, kemer, kolye seçenekleri, gelinin arkadaşları için 6 adet kaftan, lokum ve gül suyu ikramı, gelin çıkışı Show ekibi, gelin ve damat için bir adet yüz örtüsü, iki adet gelin kına el çiçeği, 20 adet nedime tacı, 20 adet ledli ve mumlu çayda çıra, 20 adet rengarenk şal, 20 adet rengarenk halay mendili, 100 adet kına hediye paketi, sultan modeli üç katlı kına tepsisi, kuru kına, mum, maytap, lüks kına sepeti ve ikram sepetleri, Davul Show, testi ve şeker kırma seremonisi, 10 adet renkli kurdele süslü tef, 5 adet Shakira kemeri, Rengarenk Show, kına sonunda özel ibriği ile kına yıkama seremonisi, isme özel kına hatıra fotoğraf perdesi konuşma balonları ile birlikte bu paket içerisinde bulunmaktadır. Kına Gecesi Organizasyon ekibi bu paket içerisinde bulunan tüm aktiviteleri yapmaktadır. Gelinin isteği üzerine farklı uygulamalarda ilave edilebilir.

Muhteşem Bir Kına Gecesi İçin Kına Organizasyonu

Muhteşem bir kına gecesi için iyi bir kına organizasyon firması ile çalışmak isterseniz internet sitemizden kına paketlerimizi inceleyerek bizimle irtibata geçebilirsiniz. Eksiksiz bir organizasyon, eğlenceli bir kına gecesi, gösterişli ve harika bir gece için gelin adaylarının yanındayız. Muhteşem bir kına gecesi için arayın görüşelim.

WhatsApp chat