TEKLİF FORMU


Gsm – Whatsapp : 0532 134 08 98 – 0532 509 37 91

Bizi Takip Edin:
 
Zafer Çapkın Kına Organizasyon > Kına organizasyon  > Kına Organizasyonu İzmir
kına organizasyonu izmir

Kına Organizasyonu İzmir

Kına Organizasyonu İzmir

Kına organizasyonu İzmir ili göz önünde bulundurulduğunda son derece büyük önem göstermektedir. Bu önemin yüzyıllardır süre gelen geleneklerin devamı olması dolayısı ile her geçen gün bu özel törenlere daha büyük önem verilmeye başlanmıştır. Kına geceleri bu anlamda artık en az düğünler kadar ayrıntıların söz konusu olabildiği organizasyonlar olarak öne çıkmaktadır. Kına gecesi yapmak isteyenlerin hem törenin sadece bayanlar arasında olmasından dolayı hem de düğün öncesi son prova niteliği taşımasından kaynaklı olarak bu özel günde her şeyin dört dörtlük olmasını istemesi yaşanan heyecana bağlı olarak bu işin amatör ellere teslim edilmesi ile tamamen içinden çıkılmaz bir duruma dönüşebilir.

kina-300x208 Kına Organizasyonu İzmir

izmir kına organizasyon

Kına Gecesi Yapılacak Mekanda Bulunması Gerekenler

Kına organizasyonu İzmir söz konusu olduğunda pek çok farklı alanda yapılabilir. Fakat mahalle araları ya da küçük salonlar bu tip organizasyonlar için ideal olmayacaktır. Zira firmamız bu hizmeti tam manası ile profesyonel olarak sizlere sunmaktadır. Öncelikle Kına organizasyonuna katılacak olan herkesin çocuğunun olabileceği düşünülerek palyaço ve çocuklar için aktiviteler kına salonundan ayrı bir bölümde yapılmaktadır. Bu sayede annelerin çocuklarını düşünmeden eğlenmeleri mümkün olacaktır.
Ayrıca kına organizasyonu yapılacak olan salonun sahip olduğu hem açık hem de kapalı bölüm ile mevsime göre hem açık hava keyfi yaşanırken hem de kış mevsimlerinde hasta olma korkusu olmadan en şık elbiselerinizi giymeniz mümkün olacaktır.

Kına Gecesi Hizmeti İçin En İdeal Adres

Kına organizasyonu İzmir şehrinde profesyonel ekiplerimiz tarafından dizayn edilmektedir. Hizmetlerimiz içinde müzik grubu yanı sıra tercihlerinize göre oldukça geniş bir mutfak ile misafirleriniz için en seçkin Türk mutfağı lezzetleri sizlere sunulmaktadır. Belirlediğiniz saatler arasında haftanın 7 günü kına gecesi organizasyonunu firmamızdan almanız mümkündür. Ayrıca kına gecesi organizasyonlarının olmazsa olmazları olan eğlenceler de isterseniz hem alkollü hem de alkolsüz içeceklerle sizlere sunulmaktadır. Siz ve misafirlerinize sunmuş olduğumuz tüm yiyecekler sadece sizin organizasyonunuza özel olarak sipariş edilmekte ve taze olarak sizlere sunulmaktadır.

Kına Gecesi Ortalama Maliyeti

Kına organizasyonu İzmir halkı için oldukça uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Zira firmamız sahip olduğu profesyonel çalışma prensipleri yanı sıra yeni evlenen çiftler için son derece uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Fakat bu indirimli fiyatlardan yararlanabilmeniz için organizasyonunuzun randevusunu minimum 3 ay önceden yaptırmanız büyük önem taşımaktadır. Zira tamamen doluluk oranları ve tam istediğiniz tarihi denk getirebilmeniz için ön rezervasyon büyük önem taşımaktadır. Ayrıca ön rezervasyon ile uygun fiyat avantajı da sizlere sunulan ayrıcalık olacaktır. Kına organizasyonları söz konusu olduğunda en kaliteli hizmeti en doğru adresten almak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek…

WhatsApp chat